محل تبلیغات شما


 

سایت کاکتوس موزیک از زمستان سال 98 آغاز به کار کرد و در مدت زمان کوتاهی جایگاه ویژه ای بین علاقه مندان به موسیقی و به خصوص موسیقی های مناطق مختلف ایران باز کرد .

در این سایت به صورت اختصاصی آهنگ های خوانندگان محلی به همراه متن آهنگ ها و نیز تحلیل آنها به اشتراک گذاشته می شود .

در سراسر ایران اساتید برگ موسیقی بوده و یا هستند که حتی شناسنامه آن منطقه نیز می توانند باشند . اساتید بزرگی چون استاد سهراب محمدی ، ابوالحسن خوشرو ، ماشاالله بامری ، رضا سقایی که از جایگاه ویژه ای بین اهالی خراسان و مازندران و بلوچستان و لرستان داشته  و دارند و فراتر از موسیقی و به نوعی منتقل کننده فرهنگ نواحی می شود به آنها نگاه کرد . البته در موسیقی مناطق خواننده های جوانی نیز حضور دارند که سعی دارند گام در راه بزرگان بگذارند و بر ماست که از این خواننده های تازه کار نیز حمایت نماییم تا روزی آنها نیز در عرصه موسیقی بزرگی نمایند به خوص خواننده هایی که هیچ پشتیبانی ندارند و تکیه گاه اقتصادی بالایی نیز برای مشهور شدن ندارند .

در سایت کاکتوس موزیک علاوه بر انتشار آتار موسیقیایی سعی بر آن شده به طور جامع و دقیقی اخبار موسیقی نیز وشش داده شود .

برای بخش اخبار موسیقی با یکی از خبرنگاران معروف حوزه موسقی همکاری می شود و سعی بر آن است اخبار از منابع موثق به نظر کاربران گرامی برسد ، مصاحبه های اختصاصی با اهالی موسیقی چون خوانندگان  پیشکسوت و جوان و از جمله خانم باران نیکراه گوینده و شاعر جوان و خوش صدا از دیگر برنامه های این سایت می باشد .

کلیه فعالیت های این سایت بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و کاملا به صورت قانونی به فعالیت خود ادامه می دهد .

 

دانلود گام به گام ریاضی ششم ابتدایی

زاهنمای خرید گن های بند دار

راهنمای تشخیص و خرید باطری اصلی موبایل

موسیقی ,نیز ,های ,سایت ,، ,خواننده ,می شود ,این سایت ,کاکتوس موزیک ,سایت کاکتوس ,خواننده های ,سایت کاکتوس موزیک

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
روغن دنبه Rosemary's page وبلاگ برای تمام گیمر ها کاکتوس سورنا اصفهان دبستان دخترانه غیرانتفاعی دانا|بندر گناوه restdidisnalb tiatithoudaph وطنی که برایش می جنگم الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم thexpbackszigmelb